آخرین خبرها
خانه / اخبار عمومی مجتمع / پویش دختران مهدایی – اکرام علوی

پویش دختران مهدایی – اکرام علوی

یا عالی به حق علی
بر آن شدیم در ایام عید قربان تا روز مباهله پویشی را به نام اکرام علوی … دختران مهدایی در سطح مجتمع (دبستان، متوسطه اول و دوم) برگزار کنیم
نحوه اجرای این پویش به این صورت بود که دانش آموزان برحسب سلیقه خود، بسته عیدانه ای را شامل چند ماده خوراکی، چند قلم کالای بهداشتی و چند قلم هدایای فرهنگی آماده نموده و همراه با نامه ای خطاب به دوست هم سن و سال خود در جنوب کشور، بندر بوشهر، شهر کنگان، به آدرس پستی ای که در اختیارشان گذاشته می شود، ارسال کنند.
هدف از این طرح، مشارکت فعال و خلاقانه خود دانش آموزان در طرح بزرگ اکرام علوی بود که این ایام در سرتاسر کشور در حال اجرا بود.
خانواده های گیرنده بسته ها، در جنوب کشور از قبل شناسایی شده بودند.
با همراهی بسیار خوب خانواده های مهدایی، مبلغ ۵ میلیون تومان و تعدادی بسته های عیدانه به دست رابط ما در منطقه جنوب رسید.
مبالغ صرف تهیه بسته های عیدانه در همان منطقه شد.
این بسته ها شامل: برنج، ماکارونی، مرغ، قند، روغن، رب گوجه، آجیل، شکلات، ست گیره و دستنبد دخترانه، کتاب و ماسک شد و در فاصله عید غدیر تا مباهله بین خانواده های شناسایی شده توزیع گردید.
جمعا ۲۰ خانواده در این طرح اکرام شدند.
بسته های عیدانه ای که خود دانش آموزان نیز ارسال کرده بودند، به دست خانواده هایی رسید که دختران نوجوان دارند. این عزیزان بعد از دریافت بسته عیدانه، نامه داخل بسته را پاسخ داده و از طریق رابطین برای ما ارسال نمودند.
همچنین مدیریت مجتمع آموزشی و فرهنگی مهدا با مبلغ دو میلیون تومان برای اطعام روز عید غدیر در منطقه جنوب شیراز و بندر بوشهر طعام سراسری این منطقه مشارکت نمود.
از جمله بازخوردهای خوب این طرح، تقویت روحیه تلاش و سرعت در انجام امور خیر (پیام سوره مبارکه ناس) در بین دانش آموزان مهدایی بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*